Inspirující zkušenost jedné z mých klientek

Pozitivní zpětná vazba mých klientů mi pokaždé přinese radost. Těší mě, že má práce je skutečným přínosem a dokáže obohatit život mých klientů a klientek. Náš společný úspěch je pro mě tou největší odměnou.

K příležitosti nového roku jsem dostala milé přání od své někdejší klientky spolu s hodnocením naší spolupráce, které s jejím laskavým svolením sdílím zde. Věřím, že osobní příběh a zkušenost mé klientky vás inspiruje!

Mé hodnocení spolupráce s paní Soňou Nedomovou

S paní Soňou Nedomovou jsem se potkala v bývalém zaměstnání, kde prováděla personální audit. Ani ve snu by mě nenapadlo, že nastane situace, a to v poměrně krátkém čase, kdy budu její znalosti potřebovat.

Stalo se. Z důvodů reorganizace jsem najednou byla bez práce.

Padla na mě naprostá panika a strach, co bude dál. Nevím přece, jak se v dnešní době připravuje na pohovor a jak vlastně dosáhnu toho, aby mě na nějaký pozvali.

Až jsem se vydýchala a byla schopná racionálně uvažovat, napadlo mě, že přece znám paní Soňu Nedomovou, která je kovaná v oblasti personalistiky a s tím souvisejících aktivit a činností. V okamžiku jsem našla její webové stránky a vyťukala telefonní číslo.

Tak začala naše spolupráce na tom, abych byla připravená na trh práce, jak ona říká. Každý týden jsme spolu pracovaly a postupovaly krok za krokem k vytyčenému cíli: získat práci.

Podařilo se. Teď jsem už v novém zaměstnání a věřím, že si tuto práci udržím.

Proč jsem byla úspěšnější než ostatní uchazeči ve dvoukolovém výběrovém řízení? Protože jsem byla profesionálně připravená. Nevěřila bych tomu, kdyby mně to někdo řekl v době, kdy jsem práci měla. Nicméně, jak jsem se později dozvěděla, vyčnívala jsem právě svou přípravou na pohovor. A to v momentě, kdy znalosti uchazečů byly na stejné úrovni, rozhodlo.

P. S. Vyplatí se na začátku všeho vašeho snažení investovat do profesionální fotografie na životopis, ideálně podpořené profesionálním líčením. Vrátilo se mi to stonásobně.

ŠB